Ubercart Views (6.x-3.2) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Email address
my: အီးမေး(လ်) လိပ်စာ

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: Format
my: ပုံစံ

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Comment
my: မှတ်ချက်
