Ubercart Views (6.x-3.2) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Actions
nn: Handlingar

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Country
nn: Land

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: Comment
nn: Kommentar

en: Is less than or equal to
nn: Er mindre enn eller lik

en: Is equal to
nn: Er lik

en: Is greater than or equal to
nn: Er større enn eller lik

en: Is not equal to
nn: Er ulik

en: Qty
nn: Mengd

en: Price
nn: Pris

en: Product
nn: Vare
