Ubercart Views (6.x-3.2) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ
