Ubercart Views (6.x-3.2) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Email address
sl: E-naslov

en: Actions
sl: Akcije

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: Format
sl: Oblika

en: Options
sl: Možnosti

en: Comment
sl: Komentar

en: Price
sl: Cena
