Ubercart Views (6.x-3.2) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Email address
ur: برقی ڈاک کا پتہ

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Country
ur: ملک

en: Weight
ur: وزن

en: Name
ur: نام

en: Format
ur: فارمیٹ

en: Comment
ur: تبصرہ
