Ubercart Views (6.x-3.3) - en to ar translation catalogue (29 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Email address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Cost
ar: كلفة

en: Country
ar: الدولة

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: Format
ar: التنسيق

en: Total
ar: المجموع

en: Options
ar: الخيارات

en: Comment
ar: التعليق

en: Is less than
ar: أصغر من

en: Is less than or equal to
ar: أقل من أو مساو

en: Is equal to
ar: يساوي

en: Is greater than or equal to
ar: أكبر من أو يساوي

en: Is greater than
ar: أكبر من

en: Is not equal to
ar: غير مساو لـ

en: Textfield
ar: حقل نص

en: Price
ar: السعر

en: Attributes
ar: سمات

en: Product
ar: المنتج

en: Payment method
ar: طريقة الدفع

en: Order ID
ar: المعرف ID للطلب

en: Selection type
ar: نوع الاختيار

en: This will override any other link you have set.
ar: سيلغي هذا أي رابط أخر قمت بحفظه

en: Text to display for anonymous users
ar: النص الذي يظهر للمستخدمين المجهولين
