Ubercart Views (6.x-3.3) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Email address
ast: Señes de corréu electrónicu

en: Actions
ast: Aiciones

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: Format
ast: Formatu

en: Options
ast: Opciones

en: Comment
ast: Comentariu
