Ubercart Views (6.x-3.3) - en to ca translation catalogue (43 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Actions
ca: Accions

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Country
ca: País

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: Options
ca: Opcions

en: Creation date
ca: Data de creació

en: Comment
ca: Comentari

en: Is less than
ca: És menor que

en: Is less than or equal to
ca: És menor o igual que

en: Is equal to
ca: És igual a

en: Is greater than or equal to
ca: És més gran o igual que

en: Is greater than
ca: És més gran que

en: Is not equal to
ca: No és igual a

en: Textfield
ca: Camp de text

en: Qty
ca: Quantitat

en: Price
ca: Preu

en: Add to cart
ca: Afegeix al carretó

en: Invoice
ca: Factura

en: Attributes
ca: Atributs

en: Product
ca: Producte

en: Payment method
ca: Mètode de pagament

en: Balance
ca: Saldo

en: Credit card number
ca: Número de targeta de crèdit

en: Total cost
ca: Cost total

en: Pounds
ca: Lliures

en: Kilograms
ca: Quilograms

en: Ounces
ca: Unces

en: Print invoice
ca: Imprimeix la factura

en: Order ID
ca: ID comanda

en: Selection type
ca: Tipus de selecció

en: Unit of measurement
ca: Unitat de mesura

en: List position
ca: Posició a la llista

en: Link this field to its user
ca: Enllaça aquest camp al seu usuari

en: This will override any other link you have set.
ca: Això sobreescriu qualsevol altre enllaç que hàgiu definit.

en: Overwrite the value to display for anonymous users
ca: Sobreescriu el valor a mostrar per usuaris anònims

en: If selected, you will see a field to enter the text to use for anonymous users.
ca: Si se selecciona, veureu un camp per introduir el text a utilitzar pels usuaris anònims.

en: Text to display for anonymous users
ca: Text a mostrar per als usuaris anònims

en: label
ca: etiqueta
