Ubercart Views (6.x-3.3) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Name
dz: མིང་།

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།
