Ubercart Views (6.x-3.3) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Status
fil: Kalagayan

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Weight
fil: Timbang

en: Name
fil: Pangalan

en: Comment
fil: Puna
