Ubercart Views (6.x-3.3) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Status
is: Støða

en: Email address
is: Teldupostbústaður

en: Actions
is: Gerðir

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Weight
is: Vekt

en: Name
is: Navn

en: Options
is: Setingar

en: Comment
is: Viðmerking
