Ubercart Views (6.x-3.3) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Email address
ga: Seoladh Ríomhphoist

en: Country
ga: Tír

en: Total
ga: Iomlán

en: Price
ga: Praghas

en: Add to cart
ga: Cuir i mo chairt

en: Product
ga: Táirge

en: Payment method
ga: Modh íocaíochta
