Ubercart Views (6.x-3.3) - en to he translation catalogue (58 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: סטטוס

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: Actions
he: פעולות

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Cost
he: עלות

en: Country
he: מדינה

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: Format
he: פורמט

en: Total
he: סך הכל

en: Options
he: אפשרויות

en: Creation date
he: תאריך יצירה

en: Comment
he: תגובה

en: Is less than
he: קטן מ-

en: Is less than or equal to
he: פחות או שווה ל

en: Is equal to
he: שווה ל

en: Is greater than or equal to
he: גדול או שווה ל

en: Is greater than
he: יותר מ

en: Is not equal to
he: לא שווה ל

en: Textfield
he: שדה טקסט

en: Qty
he: כמות

en: Price
he: מחיר

en: Add to cart
he: הוספה לסל הקניות

en: Invoice
he: חשבונית

en: SKU
he: מק"ט

en: Attributes
he: מאפיינים

en: Product
he: מוצר

en: Payment method
he: צורת תשלום

en: Total cost
he: סה"כ עלות

en: Grams
he: גרם

en: Kilograms
he: ק"ג

en: Order ID
he: מזהה הזמנה

en: Selection type
he: סוג בחירה

en: Unit of measurement
he: יחידת מדידה

en: List position
he: מיקום ברשימה

en: The amount ordered.
he: הכמות שהוזמנה.

en: The default sort criteria in the catalog.
he: קריטריון ברירת-מחדל לסידור הקטלוג.

en: The average amount ordered.
he: ממוצע כמות שהוזמנה.

en: The summed amount of all orders.
he: סה"כ כמות של כל ההזמנות.

en: The maximum amount ordered.
he: הכמות הגדולה ביותר שהוזמנה.

en: The minimum amount ordered.
he: הכמות הקטנה ביותר שהוזמנה.

en: The id of the user.
he: מזהה משתמש.

en: The average amount ordered for the user.
he: ממוצע כמות שהוזמנה למשתמש.

en: The summed amount of all orders for the user.
he: סה"כ כמות של כל ההזמנות למשתמש.

en: The maximum amount ordered for the user.
he: הכמות הגדולה ביותר שהוזמנה למשתמש.

en: The minimum amount ordered for the user.
he: הכמות הקטנה ביותר שהוזמנה למשתמש.

en: Order Status
he: מצב הזמנה

en: Link this field to its user
he: קשר שדה זה למשתמש שלו

en: This will override any other link you have set.
he: ידרוס כל קישור אחר שהגדרת.

en: Overwrite the value to display for anonymous users
he: דרוס את הערך לתצוגה עבור משתמשים אנונימיים

en: If selected, you will see a field to enter the text to use for anonymous users.
he: אם נבחר, יופיע שדה להזנת הטקסט שישמש למשתמשים אנונימיים.

en: Text to display for anonymous users
he: טקסט לתצוגה עבור משתמשים אנונימיים

en: label
he: תווית

en: Payment Method
he: שיטת תשלום

en: TODO: please describe this field!
he: TODO: נא לתאר את השדה הזה!

en: Delete order
he: מחיקת הזמנה
