Ubercart Views (6.x-3.3) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Email address
ht: Adrès imel

en: Enabled
ht: Aktif

en: Name
ht: Non

en: Comment
ht: Komantè
