Ubercart Views (6.x-3.3) - en to hu translation catalogue (74 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Email address
hu: E-mail cím

en: Actions
hu: Műveletek

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Cost
hu: Költség

en: Country
hu: Ország

en: Weight
hu: Súly

en: Name
hu: Név

en: Format
hu: Formátum

en: Total
hu: Mindösszesen

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Creation date
hu: Létrehozás dátuma

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Is less than
hu: Kevesebb, mint

en: Is less than or equal to
hu: Kevesebb, vagy egyenlő

en: Is equal to
hu: Egyenlő

en: Is greater than or equal to
hu: Nagyobb, vagy egyenlő

en: Is greater than
hu: Nagyobb, mint

en: Is not equal to
hu: Nem egyenlő

en: Textfield
hu: Szövegmező

en: Qty
hu: Menny.

en: Price
hu: Ár

en: Model
hu: Modell

en: Add to cart
hu: Kosárba

en: Invoice
hu: Számla

en: SKU
hu: Cikkszám

en: Attributes
hu: Attribútumok

en: Product count
hu: Termék végösszeg

en: Product
hu: Termék

en: Payment method
hu: Fizetési mód

en: Balance
hu: Egyenleg

en: Credit card number
hu: Bankkártyaszám

en: Total cost
hu: Teljes költség

en: Pounds
hu: Font

en: Grams
hu: Gramm

en: Kilograms
hu: Kilogramm

en: Ounces
hu: Uncia

en: Print invoice
hu: Számla nyomtatása

en: Order ID
hu: Rendelésazonosító

en: Selection type
hu: Kiválasztás típusa

en: Zone
hu: Körzet

en: Nid
hu: Tartalom azonosító

en: Unit of measurement
hu: Mértékegység

en: List position
hu: Listapozíció

en: No countries found.
hu: Nem található ország

en: Address ID
hu: Cím azonosítója

en: Default text
hu: Alapértelmezés szerinti szöveg

en: The default sort criteria in the catalog.
hu: A katalógus alapértelmezett rendezési elve.

en: Order Status
hu: Rendelés állapota

en: Link this field to its user
hu: Ez a mező hivatkozzon a felhasználóra

en: This will override any other link you have set.
hu: Ez felülír bármilyen beállított hivatkozást.

en: Overwrite the value to display for anonymous users
hu: Az érték felülírása a be nem jelentkezett látogatóknak történő megjelenítéskor

en: If selected, you will see a field to enter the text to use for anonymous users.
hu: Ha ez ki van választva, akkor egy mező lesz látható, melyben megadható a be nem jelentkezett látogatóknál használt szöveg.

en: Text to display for anonymous users
hu: Be nem jelentkezett felhasználóknak megjelenített szöveg

en: Orders placed in your Ubercart store.
hu: Saját Ubercart boltban található megrendelések.

en: Uid
hu: Felhasználóazonosító

en: label
hu: felirat

en: Ubercart
hu: Übercart

en: Payment Method
hu: Fizetés módja

en: Ubercart Addresses
hu: Übercart Addresses

en: Product attributes
hu: Terméktulajdonságok

en: Ubercart order line item
hu: Ubercart megrendelési tétel

en: !line_item_desc title
hu: !line_item_desc cím

en: !line_item_desc amount
hu: !line_item_desc mennyiség

en: The total cost of the products in the order.
hu: A megrendelésben szereplő termékek összesített ára.

en: First Last
hu: Első utolsó

en: Last, First
hu: Utolsó, Első

en: Last First
hu: Utolsó Első

en: Delete order
hu: Megrendelés törlése

en: callback
hu: visszahívás

en: Credit card type
hu: Bankkártya típusa

en: Cart ID
hu: Kosár azonosító
