Ubercart Views (6.x-3.3) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Country
hy: Երկիր

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն
