Ubercart Views (6.x-3.3) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Email address
jv: Alamat Email

en: Actions
jv: Aksi

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Country
jv: Negara

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: Options
jv: Opsi

en: Comment
jv: Komèntar

en: Is less than
jv: Kurang sākā

en: Is less than or equal to
jv: Kurang sākā utāwā pada karo

en: Is equal to
jv: Pada karo

en: Is greater than or equal to
jv: Luwih sākā utāwā padha karo

en: Is greater than
jv: Luwih sākā

en: Is not equal to
jv: Ora padha karo
