Ubercart Views (6.x-3.3) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Email address
ku: ئیمێل

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: Format
ku: فۆرمات

en: Comment
ku: بۆچوون
