Ubercart Views (6.x-3.3) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Email address
mg: Adiresy mailaka

en: Actions
mg: Asa

en: Comment
mg: Heviteny
