Ubercart Views (6.x-3.3) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Email address
ml: ഇ-മെയിൽ വിലാസം

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Cost
ml: ചെലവ്

en: Country
ml: രാജ്യം

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Name
ml: പേര്

en: Comment
ml: അഭിപ്രായം
