Ubercart Views (6.x-3.3) - en to mr translation catalogue (21 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Email address
mr: ईमेल पत्ता

en: Actions
mr: कृती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Cost
mr: किंमत

en: Country
mr: देश

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: Format
mr: रचना

en: Total
mr: एकूण

en: Options
mr: विकल्प

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: Is less than
mr: च्या पेक्षा कमी

en: Is less than or equal to
mr: च्या पेक्षा कमी किंवा समान

en: Is equal to
mr: समान

en: Is greater than or equal to
mr: च्या पेक्षा जास्त किंवा समान

en: Is greater than
mr: च्या पेक्षा जास्त

en: Is not equal to
mr: च्या पेक्षा समान नाही

en: Price
mr: किंमत
