Ubercart Views (6.x-3.3) - en to ms translation catalogue (14 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Email address
ms: Alamat e-mel

en: Actions
ms: Tindakan-tindakan

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Weight
ms: Pemberat

en: Name
ms: Nama

en: Options
ms: Opsyen

en: Comment
ms: Komen

en: Is less than
ms: kurang daripada

en: Is less than or equal to
ms: kurang daripada atau bersamaan dengan

en: Is equal to
ms: bersamaan dengan

en: Is greater than or equal to
ms: lebih daripada atau bersamaan dengan

en: Product
ms: Produk
