Ubercart Views (6.x-3.3) - en to oc translation catalogue (29 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Email address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Actions
oc: Accions

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Cost
oc: Còst

en: Country
oc: País

en: Weight
oc: Pes

en: Name
oc: Nom

en: Options
oc: Opcions

en: Comment
oc: Comentari

en: Is less than
oc: Es inferior a

en: Is less than or equal to
oc: Es inferior o egal a

en: Is equal to
oc: Es egal a

en: Is greater than or equal to
oc: Es superior o egal a

en: Is greater than
oc: Es superior a

en: Is not equal to
oc: Es pas egal a

en: Product
oc: Produit

en: Pounds
oc: Liuras

en: Grams
oc: Gramas

en: Kilograms
oc: Quilogramas

en: Ounces
oc: Liuras

en: Selection type
oc: Tipe de seleccion

en: Nid
oc: Nis

en: Link this field to its user
oc: Ligar aqueste camp a l'utilizaire correspondant

en: This will override any other link you have set.
oc: Aquò suplantara tot autre ligam que avètz défini.

en: Overwrite the value to display for anonymous users
oc: Suplantar aquesta valor a afichar pels utilizaires anonims

en: Text to display for anonymous users
oc: Tèxte d'afichar pels utilizaires anonims
