Ubercart Views (6.x-3.3) - en to sk translation catalogue (50 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Actions
sk: Akcie

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Cost
sk: Náklady

en: Country
sk: Krajina

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: Format
sk: Formát

en: Total
sk: Celkom

en: Options
sk: Nastavenia

en: Comment
sk: Komentár

en: Is less than
sk: Je menej ako

en: Is less than or equal to
sk: Je menej alebo sa rovná ako

en: Is equal to
sk: Je zhodné s

en: Is greater than or equal to
sk: Je viac, alebo sa rovná ako

en: Is greater than
sk: Je viac ako

en: Is not equal to
sk: Nie je zhodné s

en: Textfield
sk: Textové pole

en: Qty
sk: Množstvo

en: Price
sk: Cena

en: Add to cart
sk: Pridať do košíka

en: Invoice
sk: Faktúra

en: SKU
sk: Kód tovaru

en: Attributes
sk: Atribúty

en: Product count
sk: Počet produktov

en: Product
sk: Produkt

en: Payment method
sk: Spôsob platby

en: Balance
sk: Zostatok

en: Pounds
sk: Libry

en: Grams
sk: Gramy

en: Kilograms
sk: Kilogramy

en: Ounces
sk: Uncie

en: Print invoice
sk: Tlač faktúry

en: Order ID
sk: ID objednávky

en: Selection type
sk: Typ výberu

en: Zone
sk: Zóna

en: Unit of measurement
sk: Merná jednotka

en: List position
sk: Pozícia v zozname

en: No countries found.
sk: Nebola nájdená žiadna krajina.

en: Address ID
sk: ID adresy

en: The default sort criteria in the catalog.
sk: Predvolené kritéria pre radenie v katalógu.

en: label
sk: popis

en: Payment Method
sk: Spôsob platby

en: Ubercart Addresses
sk: Ubercart adresy

en: Product attributes
sk: Atribúty produktu

en: Delete order
sk: Odstrániť objednávku

en: callback
sk: spätné volanie
