Ubercart Views (6.x-3.3) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Actions
sq: Veprimet

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: Comment
sq: Komenti
