Ubercart Views (6.x-3.0) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: Email address
th: ที่อยู่อีเมล

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Country
th: ประเทศ

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Back
th: กลับ

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Is less than
th: น้อยกว่า

en: Is less than or equal to
th: น้อยกว่าหรือเท่ากับ

en: Is equal to
th: เท่ากับ

en: Is greater than or equal to
th: มากกว่าหรือเท่ากับ

en: Is greater than
th: มากกว่า

en: Is not equal to
th: ไม่เท่ากับ

en: Price
th: ราคา

en: Invoice
th: ใบส่งของ

en: Order total
th: รวมทั้งหมด

en: Payment Method
th: วิธีการชําระเงิน
