Google product feed for ubercart (6.x-1.0) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Reset to defaults
bg: Върни се към стойностите по подразбиране

en: Description
bg: Описание

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Settings
bg: Настройки

en: Default
bg: По подразбиране

en: The configuration options have been reset to their default values.
bg: Опциите за настройка са възстановени на стойности по подразбиране.

en: Price
bg: Цена

en: The settings have not been saved because of the errors.
bg: Настройките не са записани поради грешки.
