Google product feed for ubercart (6.x-1.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: Description
bn: বিবরণ

en: The configuration options have been saved.
bn: কনফিগারেশন সংক্রান্ত অপশন সংরক্ষিত হয়েছে।

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Default
bn: ডিফল্ট
