Google product feed for ubercart (6.x-1.0) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Reset to defaults
bs: Resetuj na defaultno

en: Description
bs: Opis

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: Settings
bs: Postavke

en: The configuration options have been reset to their default values.
bs: Postavke konfiguracije su resetovane na defaultne vrijednosti.

en: Simple separator
bs: Obični separator
