Google product feed for ubercart (6.x-1.0) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Reset to defaults
cs: Obnovit výchozí nastavení

en: Description
cs: Popis

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Settings
cs: Nastavení

en: Default
cs: Výchozí

en: The configuration options have been reset to their default values.
cs: Byly obnoveny výchozí hodnoty nastavení.

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Term
cs: Termín

en: Price
cs: Cena

en: The settings have not been saved because of the errors.
cs: Nastavení nebylo uloženo kvůli chybám.

en: Product type
cs: Typ produktu

en: Underline
cs: Podtržení

en: Our store
cs: Náš obchod

en: Simple separator
cs: Jednoduchý oddělovač
