Google product feed for ubercart (6.x-1.0) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Title
da: Titel

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Reset to defaults
da: Gendan standardindstillinger

en: Description
da: Beskrivelse

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Settings
da: Indstillinger

en: Default
da: Standard

en: The configuration options have been reset to their default values.
da: Indstillingernes standardværdier er blevet gendannet.

en: Separator
da: Skilletegn

en: Price
da: Pris

en: The settings have not been saved because of the errors.
da: På grund af fejlene er indstillingerne ikke blevet gemt.

en: Product type
da: Produkttype

en: Availability
da: Tilgængelighed

en: Underline
da: Understreg

en: Our store
da: Vores butik
