Google product feed for ubercart (6.x-1.0) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Reset to defaults
eo: Restarigu la defaŭltojn

en: Description
eo: Priskribo

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Settings
eo: Agordoj

en: Default
eo: Defaŭlto

en: The configuration options have been reset to their default values.
eo: Konfiguraj opcioj estis restarigitaj al iliaj defaŭltaj valoroj.

en: The settings have not been saved because of the errors.
eo: La agordoj ne estas konservitaj pro la eraroj.
