Google product feed for ubercart (6.x-1.0) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Reset to defaults
eu: Berrezarri lehenespenak

en: Description
eu: Azalpena

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Default
eu: Lehenetsia

en: The configuration options have been reset to their default values.
eu: Konfigurazio aukerak lehenespenetara ezarri dira.

en: Separator
eu: Bereizlea

en: Term
eu: Termino

en: Underline
eu: Azpimarratu
