Google product feed for ubercart (6.x-1.0) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Reset to defaults
fa: بازنشاندن به پیش‌فرض

en: Description
fa: شرح

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: The configuration options have been reset to their default values.
fa: گزینه‌های پیکربندی به مقادیر پیش‌فرض‌شان بازنشانی شدند.

en: Separator
fa: جداکننده

en: Term
fa: واژه

en: Price
fa: قیمت

en: The settings have not been saved because of the errors.
fa: تنظیمات به علت رخ دادن خطا ذخیره نشد.

en: Product type
fa: نوع محصول

en: Ubercart - extra
fa: آبرکارت - اضافی

en: Underline
fa: زیرخط

en: Our store
fa: فروشگاه ما
