Google product feed for ubercart (6.x-1.0) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Reset to defaults
it: Ripristina le impostazioni predefinite

en: Description
it: Descrizione

en: The configuration options have been saved.
it: Le opzioni di configurazione sono state salvate.

en: Settings
it: Impostazioni

en: Default
it: Predefinito

en: The configuration options have been reset to their default values.
it: Le opzioni di configurazione sono state riportate ai loro valori predefiniti.

en: Separator
it: Separatore

en: Term
it: Termine

en: Price
it: Prezzo

en: The settings have not been saved because of the errors.
it: Le impostazioni non sono state salvate a causa di alcuni errori rilevati.

en: Product type
it: Tipo prodotto

en: Availability
it: Disponibilità

en: Underline
it: Sottolineato

en: Our store
it: Il nostro negozio

en: Simple separator
it: Separatore semplice
