Google product feed for ubercart (6.x-1.0) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Reset to defaults
ja: デフォルトに戻す

en: Description
ja: 説明

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Settings
ja: 設定

en: Default
ja: デフォルト

en: The configuration options have been reset to their default values.
ja: 設定オプションがデフォルトの値に戻されました。

en: Separator
ja: セパレーター

en: Term
ja: ターム

en: Price
ja: 価格

en: The settings have not been saved because of the errors.
ja: エラーが発生したため、設定が保存されませんでした。

en: Product type
ja: 商品タイプ

en: Ubercart - extra
ja: Ubercart - 特別機能

en: Underline
ja: 下線

en: Our store
ja: 私たちの店舗

en: Simple separator
ja: 単純なセパレーター
