Google product feed for ubercart (6.x-1.0) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Reset to defaults
kn: ಪೂರ್ವನಿಯೋಜಿತವಾದದ್ದಕ್ಕೆ  ಮರಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Separator
kn: ವಿಭಜಕ

en: Term
kn: ಅವಧಿ

en: Price
kn: ಪ್ರೈಸ್‌

en: Underline
kn: ಕೆಳಗೆರೆ ಎಳೆ
