Google product feed for ubercart (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Reset to defaults
lt: Atstatyti standartines reikšmes

en: Description
lt: Aprašymas

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Default
lt: Numatytasis

en: The configuration options have been reset to their default values.
lt: Konfigūracijos  atstatyti į standartines reikšmes.

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Term
lt: Terminas

en: Price
lt: Kaina

en: The settings have not been saved because of the errors.
lt: Nustatymai nebuvo išsaugoti dėl klaidos.

en: Ubercart - extra
lt: Ubercart - papildoma

en: Underline
lt: Pabrauktas

en: Our store
lt: Mūsų parduotuvė
