Google product feed for ubercart (6.x-1.0) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Reset to defaults
nl: Standaardwaarden terugzetten

en: Description
nl: Beschrijving

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Default
nl: Standaard

en: The configuration options have been reset to their default values.
nl: De configuratie-instellingen zijn teruggezet naar de standaardwaarden.

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Price
nl: Prijs

en: The settings have not been saved because of the errors.
nl: De instellingen zijn niet opgeslagen omdat er fouten zijn opgetreden.

en: Product type
nl: Producttype

en: Availability
nl: Beschikbaarheid

en: Underline
nl: Onderlijnen

en: Our store
nl: Onze winkel

en: Simple separator
nl: Simpel scheidingsteken
