Google product feed for ubercart (6.x-1.0) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Reset to defaults
nn: Sette tilbake til standard

en: Description
nn: Beskriving

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Default
nn: Standard

en: Price
nn: Pris
