Google product feed for ubercart (6.x-1.0) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Reset to defaults
os: Разæдрыуæттæм раздæх

en: Description
os: Афыст

en: The configuration options have been saved.
os: Амонæнтæ фыст сты.

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Default
os: Æнæивд
