Google product feed for ubercart (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Reset to defaults
pl: Przywróć domyślne

en: Description
pl: Opis

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Default
pl: Domyślny

en: The configuration options have been reset to their default values.
pl: Przywrócone zostały domyślne ustawienia.

en: Term
pl: Termin

en: Price
pl: Cena

en: The settings have not been saved because of the errors.
pl: Ustawienia nie zostały zapisane z powodu wystąpienia błędów.

en: Product type
pl: Typ produktu

en: Underline
pl: Podkreślony

en: Our store
pl: Nasz sklep

en: Simple separator
pl: Prosty separator
