Google product feed for ubercart (6.x-1.0) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Title
pt: Título

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Reset to defaults
pt: Restaurar os valores predefinidos

en: Description
pt: Descrição

en: The configuration options have been saved.
pt: As opções de configuração foram guardadas.

en: Settings
pt: Definições

en: Default
pt: Por defeito

en: The configuration options have been reset to their default values.
pt: As opções de configuração foram reinicializadas para os seus valores predefinidos.

en: Separator
pt: Separador

en: Term
pt: Termo

en: Price
pt: Preço

en: The settings have not been saved because of the errors.
pt: Os parâmetros não foram guardados porque existem erros.

en: Product type
pt: Tipo de produto

en: Availability
pt: Disponibilidade

en: Underline
pt: Sublinhado

en: Simple separator
pt: Separador simples
