Google product feed for ubercart (6.x-1.0) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Reset to defaults
sl: Povrni na privzeto

en: Description
sl: Opis

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Default
sl: Privzeto

en: The configuration options have been reset to their default values.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile postavljene na nihove privzete vrednosi

en: Price
sl: Cena
