Google product feed for ubercart (6.x-1.0) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Reset to defaults
sv: Återställ till standardvärden

en: Description
sv: Beskrivning

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Settings
sv: Inställningar

en: Default
sv: Förvald

en: The configuration options have been reset to their default values.
sv: Inställningarna har återställts till sina standardvärden.

en: Separator
sv: Avskiljare

en: Price
sv: Pris

en: The settings have not been saved because of the errors.
sv: Inställningarna har inte sparats på grund av felen.

en: Product type
sv: Typ av vara

en: Underline
sv: Understruken

en: Our store
sv: Vår butik

en: Simple separator
sv: Enkel avskiljare
