Google product feed for ubercart (6.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Description
te: వివరణ

en: Settings
te: అమరికలు

en: Default
te: అప్రమేయం
