Google product feed for ubercart (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Reset to defaults
uk: Скинути до початкових значень

en: Description
uk: Опис

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Settings
uk: Налаштування

en: Default
uk: Базово

en: The configuration options have been reset to their default values.
uk: Налаштування повернуто до їх стандартних (базових) значень.

en: Separator
uk: Розділювач

en: Term
uk: Термін

en: Price
uk: Ціна

en: The settings have not been saved because of the errors.
uk: Налаштування не були збережені, оскільки виникли помилки.

en: Product type
uk: Тип товару

en: Availability
uk: Доступність

en: Ubercart - extra
uk: Уберкарт - екстра

en: Underline
uk: Підкреслений

en: Our store
uk: Наш магазин

en: Simple separator
uk: Простий розділювач

en: Dash
uk: Риска

en: Transform type
uk: Тип трансформації
