Google product feed for ubercart (6.x-1.0) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Reset to defaults
vi: Trả về mặc định

en: Description
vi: Mô tả

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Default
vi: Mặc định

en: The configuration options have been reset to their default values.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được trả về giá trị mặc định.

en: Separator
vi: Kí tự ngăn cách

en: Price
vi: Giá

en: The settings have not been saved because of the errors.
vi: Các thiết lập không lưu được vì lỗi.

en: Product type
vi: Kiểu sản phẩm

en: Ubercart - extra
vi: Ubercart - mở rộng

en: Underline
vi: Gạch chân

en: Dash
vi: Neo ứng dụng
