Google product feed for ubercart (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Reset to defaults
ar: استرجاع الإعدادات الافتراضية

en: Description
ar: الوصف

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Default
ar: الافتراضي

en: The configuration options have been reset to their default values.
ar: تمت إعادة خيارات الضبط إلى قيمها المبدئية.

en: Separator
ar: فاصل

en: Term
ar: المصطلح

en: Price
ar: السعر

en: The settings have not been saved because of the errors.
ar: لم يتم حفظ الإعدادات بسبب الأخطاء.

en: Underline
ar: خط سفلي
