Google product feed for ubercart (6.x-1.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Description
az: İzahat

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Default
az: Susmaya görə

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Term
az: Termin

en: Simple separator
az: Sadə ayırıcı
